O společnosti

Firma C Servis Liberec, s.r.o. byla založena v roce 1997 pod názvem CSc Liberec, s.r.o. jako dceřiná společnost pražské společnosti CSc Computer Services CZ.

V roce 2004 se naše Liberecká dceřiná společnost osamostatnila a změnila svůj název na C Servis Liberec, s.r.o.

Firma C Servis Liberec, s.r.o. působí v rámci Libereckého kraje jako autorizovaný servisní partner firmy Brother, Kyocera a OKI. Vyškolení pracovníci firmy poskytují odborné poradenství při prodeji výpočetní techniky, tiskáren a spotřebního materiálu.

V prodejně firmy je možné vidět a následně zakoupit nejnovější produkty Hewlett Packard, Brother, Canon, Epson, HP, OKI, Lexmark, Kyocera.

V závislosti na poptávce zákazníků je prodej produktů výpočetní techniky, služeb a spotřebního materiálu rozšířován o další značky a další sortiment zboží.

Od 2.9. 2013 jsme rozšířili naši nabídku o kvalitní med od českých včelařů a další pochoutky, kosmetické přípravky a léčivé přípravky vyrobené z včelích produktů ( med květový, med lesní, med lipový, med s ořechy, propolisovou tinkturu, propolisovou mast, medový balzám na rty ..... )

Cílem firmy je prostřednictvím kvalitních služeb a rychlými dodávkami zboží za rozumné ceny získávat důvěru stále většího počtu zákazníků a udržet si jejich přízeň i do budoucna.