Naše prodejna

Vítáme Vás v naší prodejně.

Sortiment naší prodejny tvoří převážně spotřební materiál pro tiskárny (originální tonery, originální inkoustové náplně, kompatibilní tonery a náplně do tiskáren, papíry, etikety, fotopapíry) zejména pro značky Brother, HP, OKI, Epson, Canon a Samsung.
Při výběru vhodné tiskárny Vám poradí školený personál naší prodejny. Skladem na prodejně máme připravené barevné inkoustové multifunkční tiskárny HP , Canon pro domácí občasný tisk a kopírování, ale i výkonná zařízení Brother a Epson s tankovými systémy pro firmy, které potřebují rychlý a kvalitní tisk s nízkými náklady. Z laserových tiskáren si přímo na prodejně můžete vybrat tiskárny i multifunkční zařízení pro černobílý tisk od značky Brother, pro barevný tisk od značky OKI.
Z počítačových doplňků si u nás můžete vybrat myši, klávesnice, podložky pod myši, sluchátka, USB disky, kabely, baterie,...

Dále nabízíme tisk fotografií z USB disků, tisk a kopírování dokumentů černobíle i barevně do formátu A4, laminování a kroužkovou vazbu dokumentů.

Fotogalerie