Kontaktujet násKontaktujte nás na telefon: +420 482 739 075 nebo
e-mail: obchod@cservislbc.cz
Spolehlivá firma
Předchozí
Další
NO NEKUP TO !!!

Více informací zde:

Servis tiskáren

Společnost C Servis Liberec, s.r.o. je certifikovaným servisním partnerem renomovaných výrobců výpočetní techniky Brother, Kyocera a OKI.

Provádíme také pozáruční servis jehličkových, inkoustových a laserových tiskáren - multifunkčních zařízení Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, Brother, OKI, Kyocera, Samsung a Canon.

Většina výrobců tiskáren poskytuje záruku na zařízení standardně 2 roky. Pro firmy (IČO) je u výrobců Hewlett-Packard, Epson a Canon standardně záruka 1 rok, kterou lze u vybraných modelů zdarma prodloužit registrací na 3 roky. Nebo lze u těchto značek  prodloužit záruku zakoupením speciální servisní smlouvy.
U tiskáren a multifunkčních zařízení značek Brother a OKI si můžete standardní 2-letou záruku zdarma prodloužit na 3 roky pouhou registrací na stránkách výrobce.

Pro poskytování kvalitních servisních služeb má společnost C Servis Liberec, s.r.o. servisní středisko přímo v prostorách sídla firmy.

Standardní záruční dobou pro všechny značkové výrobce počítačů jsou 2 roky (pro IČO někdy jen 1 rok). U výkonnějších počítačů je pak standardní doba záruky 3 roky.

Standardní záruční dobu lze prodloužit zakoupením speciální smlouvy (např. Hewlett Packard nabízí HP CarePack). Prodloužení záruky je však jen jednou z řady výhod, kterou po zakoupení získáváte. Dále lze získat například zrychlený servisní zásah, servis na místě u zákazníka nebo pojištění proti náhodnému poškození (záleží na typu zakoupené služby) .

Další možností, jak zajistit stoprocentní funkčnost zakoupené výpočetní techniky, je uzavření individuální smlouvy s naší společností. V této smlouvě se mohou nastavit parametry servisní podpory dle Vašich přání. Nemusíte tedy - jako je tomu v rámci standardních balíků služeb - platit služby, které nepotřebujete.

E-SHOP
SMAT

AKČNÍ LETÁKY
Květen leták list 1 Květen leták list 2
NAŠI PARTNEŘI
Brother OKI Lexmark Epson Kyocera Hewlett-Packard
© 2006 - 2014 Versoft.cz - tvorba webových stránek Liberec- Servis tiskáren